Klasa G ;)

Nasza klasa i wszystko co jej dotyczy..


#1 2008-06-04 19:47:35

Snape

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 98

Zainteresowania.

Wiem, wiem... w profilu jest rubryka 'zainteresowania', ale tam chyba tego nie opisujemy, czyż nie? ;>
Teoretycznie to się wszyscy znamy, a w praktyce to połowa z nas nie wie co w wolnych chwilach robią inni.
Czyli ja zaczynam, taaak?
Przede wszystkim dwie rzeczy:
*gitara - gram z pół roku, jestem bardziej w fazie kształcenia niż grania, aczkolwiek wiele już mi wychodzi i póki co nie zamierzam się z mą gitarą rozstać. [jakby ktoś miał do oddania jakiegoś niepotrzebnego elektryka, to tu jestem! xDDD nowy tez może być ]
* taniec - trudno to ogarnąć w czasie. Od niedawna tańczę już turniejowo, co prawda w najniższej klasie *też mi powód do dumy xDD*, no ale...

Możnaby tu dodać, że śpiewam w tym szkolnym chórze i jak mi to wychodzi, to lepiej nie mówić. xD Najważniejsze, że to lubię, noo...

Tak to lubię jeszcze czytać fora internetowe... taaa... szczególnie to mnie kręci modowanie ;3 Choć momentami bywa męczące.

To teraz wasza kolej.




S.S -> S. Snape -> Sexy Snape!

Offline

 

#2 2008-06-04 21:31:07

Achira

Administrator

6188586
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 65
Czy lubisz naszą klasę?: Kocham ;P (niektórych x*)

Re: Zainteresowania.

Hmm..
Więc ja następna?
Może to nie będą 'hobby' ale rzeczy, które po prostu lubię robić.
To może zacznę tak...
*Muzyka - granie na instrumencie chociaż to może i 'niedzisiejsze' lubię to, sprawia mi to przyjemność.
*Muzyka2 - w formie słuchacza , nie mam ulubionego stylu, jak piosenka wpadnie mi w ucho to po prostu jej słucham xD
*Fotografowanie - lubię robić zdjęcia i może nawet ładne by mi wychodziły gdybym miała dobry aparat...
*Komp - lubię spędzać czas przy kompie co samo w sobie nie jest takie dziwne, ale bardziej może zdziwić że jako chyba jedna z niewielu dziewczyn lubię gry typu RPG (ulubione:KotOR, Chrono Trigger) i MMORPG (FlyFF)..
*Odcinanie się od świata - Taak -.- miło jest czasem iść gdzie nikt Cię nie znajdzie xD
*Spotykać się z osobami z klasy i nie tylko - wiem że to się troszkę kłóci z tym co napisałam wcześniej, ale kobieta zmienną jest miło też jest czasem pospędzać czas z innymi i pofazować troszkę xD
*Anime - nooo.. lubię sobie pooglądać xD (dobra, dobra.. żeby nie było niedomówień: większości anime kojarzy się z pokemonami a zapewniam, że tego typu akurat nie oglądam...). Lubię to oglądać, bo nie są to jak większość myśli bajeczki, ale część ma fabułę dużo lepszą niż większość niż współczesne seriale a to że są rysowane tylko dodaje im uroku ;P

Tymczasowo nic więcej nie przychodzi mi do głowy..
Mam nadzieję, że pomoże to wam lepiej mnie poznać xD
I że po tym do czego się tu przyznałam nie przestaniecie nagle ze mną gadać <joke>


http://img396.imageshack.us/img396/2687/1106441ruh2vz0ocvda9.gif

Offline

 

#3 2008-06-05 13:54:58

Agatcia

Nowicjusz

6187435
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 39
Zainteresowania: taniec, muzyka, anime. ^^
Gdzie lubisz spędzać czas?: poza domem ;D
Czy podoba Ci się to forum?: fajne nawet.
Czy lubisz naszą klasę?: no jasne!

Re: Zainteresowania.

Ja natomiast lubię:
*muzykę - w sensie grania i słuchania.. gram na flecie sopranowym i basowym od 2 lat - po prostu to lubię i lubię słuchać muzyki nowoczesnej itp.
*taniec - chodziłam na kursy, ale z przyczyn własnych zrezygnowałam.. lubię tańczyć tak po prostu np. w domu jak mi się nudzi, czasem też układamy jakieś 'choreografie xD' do różnego typu piosenek.
*długie spacery - nic dodać nic ująć, uspokajają mnie.
*spotykać się ze znajomymi z klasy i innymi - fajnie sobie czasem pogadać i pośmiać się z kimś innym.

Póki co to wszystko.. ;]

Offline

 

#4 2008-06-05 14:34:39

Darusia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 16
Czy podoba Ci się to forum?: Mozee..........?;/
Czy lubisz naszą klasę?: sama nie wiem;/teraz;/:(((((((

Re: Zainteresowania.

Mnie interesuje PAPIER do Du***to najlepsze jest hahahaha:)nie no zart!!!Lubie duzo rzeczy robic i mam duzio swoich hoobbbbbbbyyyy:Plovciam

Ten temat powstał po to by DOKŁADNIE opisać co lubisz robić, żeby lepiej się poznać, a Twoja wypowiedź niezbyt to wyjaśniła.. Więc po raz kolejny mówię: Rozwiń Swoją wypowiedź!

Ostatnio edytowany przez Achira (2008-06-05 14:57:07)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobinaruto.pun.pl www.nasza5grupa.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.treningpilkarski.pun.pl www.browarypark.pun.pl